Susanne Abel (AB) - skolesekretær

Anders Valdbo Nielsen (AVN) - dansk/kunst

Andrea Bartelsen (BA) - bogdepotet

Arne Carstensen (AC) - IT-admin

Anna Schink (AN) - kun/rel/eng/hist

Arne Sørensen (AS) - dansk/tysk

Bente Anderson-Kypke (BK) - dan/ty

Ben Timmermann (BT) - tys/his

Christian N. Dam (CD) - eng/idr

Christian Rasmussen (CR) - musik

Claus Thomsen (CT) - mat/fys

Peter Dammann (DA) - mat/fys

Dietmar Bock (DB) ty/sam/his

Ditte B. Christensen (DC) - his/fil

Daniel Munk (DM) - eng/his

Erik B. Nielsen (EB) - mat/fys

Frøya Gildberg (FG) - mus

Ellen Langer Jordt (EL) - eng/mus

Ebbe B. Rasmussen (ER) - rektor

Gertrud Karstoft (GK) - dan/hjk

Heirulf Rissom (Ris) - ty/sam/his

Henrik Breum (HB) - mat/fys

Hans-Jürgen Deyerl (HD) - fys/kem

Henrik Kaare Jessen (HJ) - da/en

Helle Warnecke (HW) - fil/kun

Ina Wöbke - pedelmedhjælper

Helke Mees-Zimmermann (HZ) - geo/idr

Inge Hvid (IH) - bio/geo

Ida Marie Deichmann (IMD) - bio/idr

Jonas Aagaard Chaboun (JAC) - his/fra

Jørg Braun - pedel

Jan Eiffert (JE) - da/ty

Jens F. Jensen (JF) - da/fra

Jakob B. Jürgensen (JJ) - his/sam

John Læsøe (JL) - ty/mat/vicerektor

Jens Mathiasen (JM) - geo/idr

Jakob H. Petersen (JP) - fys/kem

Jens Overgaard (JO) - dan/rel

Jesper Thomsen (JT) - fil/sam

Jannie Zerbster (JZ) - dan/rel/mus

Jørn Aa. Kapela (Jø) - idr/bio

Kristian B. Arentsen (KB) - eng/his

Kristof Poppel (KP) - socialrådgiver

Kristian Kröber (Kr) - mat/geo

Knud Schmidt (KS) - idr/bio

Lise Kloster (LK) - eng/rel

Leif Mikkelsen (lm) - eng/hjk/form

Grethe M. Andersen (MA) - mat/fys/kem

Moni Loeptin - kaffeteknisk medarbejder

Natalie Hasselbach (NH) - ty/hi

Morten Meisner (MM) - geo/his/sam

Nicola Feddersen - kantinen

Pernille Engberg-Skamling (PE) - religion/kemi

Petra Thomsen (PT) - skolesekretær

Per Sparre (PS) - da/ma

Ruth Maschmann (RM) - ty/mu

Rikke Norlyk Nielsen (RN) - eng/span

Bibiana Röhl (RÖ) - his/eng/idr/mus

Steph. Schönbeck-Graf (Sc) - ty/fra

Steen Seierup (Se) - geo/sam

Stefan Hesse (SH) - ty/ku

J.C. Sindholt (Si) - mat/fys

Steen J. Andersen (SJA) - bio/mat

Susanne Klüver (SK) - mat/kem

Sabine Petersen - kantinebestyrer

Susanne H. Rasmussen (SR) - eng/his

Kennet Stenbakken (ST) - eng/his

Torben Hansen (TH) - ty/idr/slø

Tue Küssner (TK) - dan/mat/idr

Trine Møller Fink (TMF) - idr/kemi

Tine M. Nissen (TN) - da/kem

Vibeke Küssner (VK) - fra/idr

Wencke Bär (WB) - eng/kun/his/fil

Werner Davids - pedel

Lars Z. Jørgensen (ZJ) - eng/idr